Parafin a vosk na výrobu sviečky - Sviecky výroba a predaj sviecok z chránenej dielne.

Sviečky originál handmade

Prejsť na obsah
Parafín, palmový vosk, stearín, canditiv a aditiva na výrobu sviečok pre liatie do foriem, silikónových foriem, keramiky, skla, plastu a iných materiálov. Nie je nič krajšie ako si doma vyrobiť vlastnoručne sviečku podľa vlastných predstáv. Vyberte si našej ponuky najkvalitnejší parafín pre vašu sviečku. Vyrobené sviečky z ponúkaných parafínov sú dokonalé. Ceny sviečok sú uvedené s DPH. Tovar zasielame kuriérskou službou. Po telefonickom dohovore je možný aj osobný odber.
parafín 54/56 - 1kg
Parafín na výrobu sviečok - šupinkový.
Krajina pôvodu Maďarsko.
6.80 €
Vložiť
Parafín šupinkový veľmi vysokej kvality 54/56°C s minimálnym obsah oleja do 0,5% /farba biela/. Tento parafín je vhodný na výrobu veľmi kvalitných sviečok. Pre skvalitnenie sa do parafínu pridáva stearín alebo canditiv, nevytvárajú sa tak kazy vo sviečkach.
Krajina pôvodu Maďarsko.
parafín 56/25 - 1kg
Parafín na výrobu sviečok - granulovaný.
Krajina pôvodu Poľsko.
6.15 €
Vložiť
Parafín granulovaný veľmi dobrej kvality 56/25°C s minimálnym obsah oleja do 1% /farba biela/. Tento parafín je vhodný na výrobu rezaných sviečok,  liate do foriem a pohárov. Pre liatie do foriem sa do parafínu pridáva stearín alebo canditiv, nevytvárajú sa tak kazy vo sviečkach. Pri rezaných sviečkach sa nepridáva stearín, iba canditív.
palmový vosk 1kg
Palmový vosk na výrobu sviečok.
Krajina pôvodu Malajzia.
6.80 €
Vložiť
Palmový vosk kryštalický je 100% prírodný rastlinný produkt špičkovej kvality, ktorý pri horení nevylučuje žiadne škodliviny a doba horenia sviečky je až o 50% dlhšia ako u bežných sviečok. Palmové sviečky sú obľúbené vďaka svojmu netradičnému vzhľadu. Práve tento krásny mramorový efekt dáva každej sviečke úžasný originál a žiadna sviečka nebude rovnaká. Palmový vosk sa leje do rôznych foriem, ale v každej forme vytvára inú kresbu. Viac...  Ak chcete, aby celá sviečka bola na 100% prírodnej báze, tak použite knôty zo 100% bavlny. Knôty nájdete v našej ponuke Tu...
parafín P2 52/54 - 1kg
Parafín P2 na výrobu sviečok.
Krajina pôvodu Ukrajina.
6.50 €
Vložiť
Parafín P2  vysokokvalitný 52/54 s Nemeckým atestom a nízkym obsahom oleja - 0,8%. Vhodný pre výrobu všetkých druhov sviečok včetne liatych sviečok do silikónových foriem.  Parafín môžme použiť aj na šklbanie hydiny, impregnáciu dreva, pre včelárov na dezinfekciu úľov.
Farba biela.
parafín 56/58 - 5 kg 1ks. blok
Parafín na výrobu sviečok - bloky
Krajina pôvodu Čína - Kun Lun.
29.00 €
Vložiť
Vysokokvalitný parafín Kun Lun priesvitnej farby so super nízkym obsahom oleja 0,5% bez zápachu. Vhodný na výrobu veľmi kvalitných sviečok !

Stearínový kryštalický vosk 1kg
Stearinový vosk na výrobu sviečok.
Krajina pôvodu Švédsko.
6.50 €
Vložiť
Stearín kryštalický vosk granulát je 100% prírodný rastlinný produkt špičkovej kvality, ktorý pri horení nevylučuje žiadne škodliviny. Sviečky z tohto vosku horia o 50% dlhšie ako parafínové sviečky a sú vhodné aj pre malé deti a alergikov. Stearinový vosk sa topí vo vodnej kúpeli, alebo v špeciálnom taviacom hrnci a bod topenia je cca 50 °C . Stearinový vosk má výhodu v tom, že je už hotový na výrobu sviečok a výborne sa z neho vyrábajú sviečky sú veľmi kvalitné. Ak chcete aby vaše stearinové sviečky boli na 100% prírodnej báze, tak použite do sviečok knôty zo 100% bavlny z našej ponuky Tu...
Cerezín - aditívum 250g
Cerezin 65/80 je prírodný minerálny mäkký vosk ktorý sa pridáva do parafínu pre skvalitnenie sviečok a je vhodný na výrobu sviečok ponáraním, polievaním a ťahaním. Sviečky sú pružné a majú dobrú elasticitu. Cerezin sa používa najmä pri výrobe rezaných sviečkach. Nie je vhodný pre odlievanie do foriem.
3.50 €
Vložiť
Aditívum 100g
Alpha olefín je aditívum prísada do sviečok, ktorá odstraňuje kryštalizáciu, chyby a ostatné nedostatky na povrchu a vo vnútri sviečky. Po pridaní aditíva 5-7 % do parafínu je sviečka krásne tvarovatelná za tepla. Alpha olefín je vhodný aj pre výrobu rezaných sviečok. Znižuje stekavosť sviečok a po vychladnutí je sviečka krásne lesklá a tvrdá.
2.50 €
Vložiť
Stearín ako prísada do sviečok 250g
Stearínový vosk sa pridáva do sviečok ako základná prísada pre odstránenie bublín. vytváraniu sa kryštálov a iných kazov vo sviečkach. Po pridaní stearínu do parafínu 8 - 20%, zlepšuje horenie sviečky a ľahko sa vyberajú z formy 250g.
1.80 €
Vložiť
gel na výrobu sviečok 1kg
Sviečkový gel číry na výrobu sviečok do pohárov.
7.00 €
Vložiť
K - 50 i 250g
špeciálny impregnačný vosk pre namáčanie knôtov do sviečok. Knôty sa impregnujú pri teplote 60-70°C. Spotreba imp. vosku je: 500 g /100 m knôtu. granulát 250g.
4.00 €
Vložiť
Parafín P2 - vysoko kvalitný potravinársky parafín 52/54 s Nemeckým atestom a nízkym obsahom oleja - 0,5% farba snehobiela. Parafín s nižšou teplotou topenia - veľmi dobre sa roztavuje a má vynikajúcu tvarovateľnosť, je vhodný pre výrobu všetkých druhov sviečok. Pre skvalitnenie sa do parafínu pridáva stearín alebo canditiv, nevytvárajú sa tak kazy vo sviečkach. P2 je obzvlášť vhodný pre výrobu rezaných sviečok, pri rezaných sviečkach sa nepridáva stearín, iba canditív.
Návrat na obsah