Formy na výrobu medzistienok - Sviecky výroba a predaj sviecok z chránenej dielne.

Sviečky originál handmade

Prejsť na obsah
Silikónové formy na domácu výrobu medzistienok zo včelieho vosku. Ponúkame Vám aj matrice na výrobu medzistienok nanášaním pomocou maliarskeho valčeka. Šírka buniek je 5,37 mm. Ak si chcete vyrobiť zo silikónovej formy ručný lis ako knihu či už z dreva alebo kovu. Odporúčam Vám najprv si odmastiť silikónovú formu. Formu zabalíte do textílie aby z nej vyšiel silikónový olej. Spodnú časť ktorú chcete prilepiť dobre vytrite s alkoholom. Na lepenie použite lepidlo ktoré Vám vytvorí adhézny mostík, ponuka lepidiel je obrovská / napr. Silcoset primer /, ale najlepší výber nájdete na Čín. stránkach sú kvalitné a lacné. Parafín pre včelárov na impregnáciu a dezinfekciu včelích úľov. Ceny sú uvedené s DPH. Tovar zasielame kuriérskou službou. Po telefonickom dohovore je možný aj osobný odber.
Forma na výrobu medzistienok B
Silikónová forma na výrobu medzistienok z včelieho vosku typu B 405 x 245 mm.
40.00 €
Vložiť
Forma na výrobu medzistienok L
Silikónová forma na výrobu medzistienok z včelieho vosku typu Langstroth Jumbo 420 x 260 mm.
42.00 €
Vložiť
Matrica B
Silikónová matrica na výrobu medzistienok typu B 390 x 240 mm. Jednoduchý spôsob nanášania vosku na matricu pomocou maliarského valčeka.
14.00 €
Vložiť
Matrica L
Silikónová matrica na výrobu medzistienok typu Langstroth 420 x 260 mm. Jednoduchý spôsob nanášania vosku na matricu pomocou maliarského valčeka.
16.00 €
Vložiť
Forma na výrobu medzistienok Langstroth
Silikónová forma na výrobu medzistienok z včelieho vosku typu Langstroth Jumbo 420 x 205 mm.
39.00 €
Vložiť
Parafín pre včelárov 1kg
Parafín pre včelárov Parafín je vhodný na impregnáciu a dezinfekciu včelích úľov.
5.50 €
Vložiť
Parafín pre včelárov.
Parafín je vhodný na impregnáciu a dezinfekciu včelích úľov. Drevo nasaje parafín, vytvorí film, ktorý ochráni úľ pred vlhkosťou, celý ho vydezinfikuje a zlepší tepelnú izoláciu. Teplota na dezinfekciu a impregnáciu pre namáčanie celého úľa je 90 o C po dobu 5 min. Teplota na dezinfekciu a impregnáciu pre natieranie štetcom 100 - 120 o C.
Návrat na obsah