Sviecky - Sviecky výroba a predaj sviecok z chránenej dielne. e shop.

Sviečky originál handmade
Prejsť na obsah
Srdečne Vás všetkých vítame na web stránke výrobcu sviečok. Ďakujeme všetkým zákazníkom, ktorí podporujú chránenú dielňu už 21 rokov.

 Najlacnejšie sviečky priamo od výrobcu.

Originálne handmade výrobky od Slovenského výrobcu sviečok, malovýroba založená na ručnej práci.
Ponúkame Vám krásne sviečky z našej chránenej dielne za veľmi prijateľné ceny v našom e-shope si môžete vybrať zo širokého sortimentu sviečok na rôzne príležitosti a akcie.
Na výber Vám ponúkame Vianočné sviečky, kostolné a omšové sviečky, hromničné sviečky s obrázkami svätých na hromnice, paškálne sviečky vždy s aktuálnym zobrazením roka, jubilejné sviečky k rôznym životným výročiam, svadobné sviečky biele aj farebné, adventné sviečky do adventného venca, sviečky na krst s menom a dátumom a na prvé sväté príjimanie, vianočné sviečky s krásnym reliéfom, veľkonočné sviečky ručne maľované, smútočné sviečky k smútočným udalostiam, sviečky gigantické na záhradné oslavy, sviece na každý deň a mnoho iných dekoratívnych sviečok aj v krásnom 3D prevedení.
Sme radi, že Vám môžeme ponúknuť už aj my čisté ekologické sviečky z obnovitelných zdrojov úplne nezávadné z palmového vosku a stearínu.
Ďalej Vám ponúkame aj komponenty na výrobu sviečok a foriem. Parafín, vosk, aditiva, knôty do sviečok, farby do sviečok, arómy do sviečok a silikón na výrobu foriem.
sviecky paskaly
Paškálne sviečky paškály aj zo včelieho vosku.
sviecky velkonocne
Veľkonočné sviečky na veľkú noc.

Sviečky krstové zdobené - precízna ručná práca

Sviečky ručná práca

  Sviečky na každý deň.

,,Ste firma, podnikateľ? Nechcete platiť poplatky štátu? Viac čítajte Tu....."
© Autorské práva sú vyhradené pre správcu portálu www.svieckar.sk.
Návrat na obsah